OL1/160 olejová náplň biela 110g

TOP 27 v kategórii Svietniky

OL1/160 olejová náplň biela 110g

Doporučená ponuka drogeriavamax.sk

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v drogeriavamax.sk

• Dobre horí, už viac krát som objednala, som spokojná.
  • , zakúpené v drogeriavamax.sk

• Spokojná, už som mala, objednávam sústavne.
    • Odporúčam objednať, som spokojná.

• Podĺa očakávania - spokojnosť

Produkt nemá žiadne parametre.

Náhrobná sviečka OL1/160. Náhradná náplň pre cintorínsku sviečku. Je ideálnym spoločníkom pre uctenie a pamiatku na svojich blízkych, ktorí už nie sú s nami. Náhrobné sviečky sú navrhnuté tak, aby boli vhodné na použitie v rôznych poveternostných podmienkach. Môžu byť používané počas teplých letných dní aj v chladných zimných mesiacoch. Produkt je kompatibilný s rôznymi druhmi sviečok, čo znamená, že môžete vybrať sviečku, ktorá vám najviac vyhovuje z hľadiska dizajnu a veľkosti. Majú stabilný plameň, ktorý horí spoľahlivo a dlho.

Náhrobná sviečka OL1/160 je symbolom vášho rešpektu a lásky voči tým, ktorí vás opustili. S týmito sviečkami môžete vytvoriť pokojnú a dôstojnú atmosféru pri každej návšteve hrobu.

Na sklade • 1 variant2,8 €98 % • 822 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v drogeriavamax.sk

• Dobre horí, už viac krát som objednala, som spokojná.
  • , zakúpené v drogeriavamax.sk

• Spokojná, už som mala, objednávam sústavne.
    • Odporúčam objednať, som spokojná.

• Podĺa očakávania - spokojnosť
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant2,8 €98 % • 822 recenziíĎalšie informácie